Без перерви та вихідних

з 9-00 до 17-00

русский
Насос відцентровий Pedrollo JSW 3BM (46JSN8AM10A)
Насос відцентровий Pedrollo JSW 3BM (46JSN8AM10A)
29225
Сплата частинами
Миттєва розстрочка
9 199 грн
БрендPedrollo
МодельJSW 3BM-N
Артикул46JSN8AM10A

Насос відцентровий Pedrollo JSW 3BM-N (46JSN8AM10A)

Як відрізнити підробку Pedrollo (Педролло) від оригіналу читайте ТУТ

   Модель JSW 3BM-N - новинка від фірми “Педролло”. Насос призначений для транспортування чистої води. Також може перекачувати інші хімічно неагресивні рідини. Не перекачує рідини з великим вмістом абразивних включень - піску і інших. Конструкція насоса допускає вміст у воді невеликої кількості повітря. При попаданні повітря робота пристрою не погіршується.

   Належить до класу самоусмоктувальних насосів. При запуску не потрібно заповнювати всмоктуючий трубопровід рідиною. Герметичний корпус виконаний з сірого чавуну. Насосне колесо виготовлено з міцного полімеру. За механічним характеристикам полімерний ротор не поступається металевому.

   Насос працює у великому діапазоні навантажень. Його годинна продуктивність коливається в межах від 600 до 7200 літрів. Створюваний напір знаходиться в діапазоні від 10 до 60 метрів. Потужність електромотора невелика - 1.5 кВт. При використанні насоса для підйому води з підземних резервуарів (колодязів), збільшується навантаження на подолання різниці рівнів. При цьому трохи збільшується витрата електроенергії, але все одно насос працює дуже економно.

   Насос виконаний в традиційному фірмовому стилі Pedrollo і пофарбований в ексклюзивний відтінок синього кольору. Такий відтінок є винятковою особливістю насосів “Педролло” і допомагає безпомилково відрізнити оригінальний виріб від підробки.

   Конструкція насоса досить проста. Він надійний в експлуатації і може застосовуватися як в приватних житлових будинках для забезпечення питною водою та водою для поливу, так і на дачних ділянках.

Переваги насоса Pedrollo JSW 3BM-N

1. Простота пристрою. Для того, щоб експлуатувати насос, необхідно просто уважно ознайомитися з інструкцією.

2. Покращені робочі характеристики. Насос працює у великому діапазоні навантажень.

3. Знижений рівень вібрації і шуму. При правильному монтажі насоса вібрація і додатковий шум не виникають.

4. Незначні габаритні розміри і вага. Може бути змонтований в невеликому приміщенні.

5. Економна робота електромотора. Менше кількість електричної енергії витрачається на перекачування більшого об'єму рідини.

6. Робочий ротор виконаний з довговічного полімерного матеріалу.

7. Оригінальний фірмовий дизайн Pedrollo.

 Робочі характеристики і технічні дані насоса Pedrollo JSW 3BM-N

Безкоштовна консультація
044-599-30-90