Без перерви та вихідних

з 9-00 до 17-00

русский

   Наш інтернет-магазин - це злагоджений колектив людей, об'єднаних улюбленою роботою. Ми продаємо тільки якісне насосне обладнання та комплектуючі вироби. Великий асортимент пропонованої продукції розрахований як на застосування в побуті, так і для експлуатації на промислових підприємствах.

   Основними напрямками нашої діяльності є:

1. Продаж глибинних насосів.

2. Продаж насосів для поливу.

3. Продаж насосних станцій для води.

4. Продаж фекальних насосів.

5. Продаж комбінованих каналізаційних установок.

   Ми пропонуємо покупцям вироби багатьох європейських брендів, популярних не тільки в Україні, а й в усьому світі. У нашому інтернет-магазині Ви зможете замовити насосну продукцію від провідних італійських компаній Pedrollo, Speroni, Calpeda, Zenit і Saer. Також представлені новітні зразки виробів від відомих фірм Grundfos (Данія), Elpumps (Угорщина), SFA (Франція). Вартість деяких товарів в нашому інтернет-магазині істотно нижче середньоринкової.

Глибинні і дренажні насоси

   Ми поставляємо надійні глибинні насоси різної потужності для підйому води з свердловин, а також компактні глибинні насоси для колодязів. Зазвичай глибина буріння свердловин для води становить до двадцяти метрів. У цю ж категорію товарів потрапляють і дренажні насоси. Застосування дренажних насосів для відкачування води з приямків забезпечує приміщенню стабільну вологість.

   Своєчасна відкачка збереже від появи грибка, збереже речі, які зберігаються в приміщенні, від передчасного псування. В умовах промислового виробництва - захистить електрообладнання від можливих неприємностей і забезпечить комфортні умови обслуговування для технічного персоналу.

Насоси для поливу

   Сучасні системи поливу земельних ділянок позбавляють власників від необхідності зволоження грунту вручну. Прилади управління стежать за режимом роботи, а вносити необхідні корективи в процес поливу власник може з пульта дистанційного керування. Забезпечує безперебійну подачу води спеціальний насос для поливу.

   Основна відмінна риса - насос самовсмоктуючий. Це означає, що для його запуску не треба попередньо заповнювати водою весь всмоктуючий патрубок (трубопровід забору). Досить залити водою тільки корпус насоса.

Насосні станції для води

   У нашому інтернет-магазині можна також придбати відцентрові насоси різного призначення та насосні станції для постачання чистою водою. Невеликі за розмірами насоси забезпечують безперебійну роботу систем водопостачання та опалення. Працюють вони практично безшумно, тому дане обладнання можна встановлювати в житлових приміщеннях, в яких люди перебувають постійно.

   У разі, коли низький тиск в системі життєзабезпечення будинку не забезпечує подачу достатньої кількості води, застосовуються підвищувальні насоси. Вони створюють додатковий напір, який дозволяє подавати воду на верхні поверхи. Робота насоса для підвищення тиску не впливає на загальну водопровідну систему.

   В умовах відсутності централізованої подачі води, без застосування насосних станцій для води просто не обійтися. Насосна станція складається з двох основних елементів: насоса для підйому води зі свердловини або водойми, місткого накопичувального бака. Для спостереження та управління застосовуються контрольно-вимірювальні прилади, об'єднані в автоматичну систему.

   Бак-накопичувач виготовлений таким чином, що тиск в ньому змінюється в залежності від кількості води. Система автоматичного спостереження своєчасно фіксує зниження тиску і включає насос. Насос заповнює бак необхідною кількістю води і відключається. Якщо вода з накопичувального бака не витрачається, то насос не працює. Такий контроль за тиском води в накопичувачі гарантує стабільність тиску води в системі забезпечення будинку водою.

Фекальні насоси

   Якщо будинок розташований за містом або в районі, де немає централізованої каналізації, проблему відкачування відходів життєдіяльності вирішують фекальні насоси. З їх допомогою можна регулярно очищати вигрібні ями. Насоси працюють в автоматичному режимі, прості в експлуатації, не вимагають постійного нагляду за роботою.

Каналізаційні установки

   При будівництві заміських котеджів виникають ситуації, коли місце зливу стічних вод знаходиться нижче головного каналізаційного колектора. Якщо будівля розташована в низині, то відводити каналізацію самопливом не вийде. У таких випадках використовуються перекачують каналізаційні насоси. Вони забезпечують необхідний напір для транспортування стоків в потрібне місце.

   Однак в стічних водах обов'язково присутні механічні включення. Папір, волосся, які випадково потрапили в унітаз предмети особистої гігієни, інші дрібні речі. Сторонні предмети потрапляють в насос і відкачують трубопровід, що призводить до аварійної ситуації.

   Щоб предотваріть засмічення, в комплект каналізаційної станції включений подрібнювач. Він має обертові гострі ножі з твердого сплаву, які розрізають сторонні предмети на дрібні частинки. Не вдаючись в технічні деталі, основними робочими характеристиками всіх без винятку насосів є:

  1. Напір. Залежно від що розвивається насосом напору (тиску рідини) змінюється висота і відстань, на які можна перекачати фекальні води.

  2. Продуктивність установки. Підраховується приблизний обсяг стічних вод, які необхідно регулярно відкачувати. Підбирається модель каналізаційної станції, продуктивність якої трохи більше необхідною.

   При однакових характеристиках різні моделі станцій відрізняються кількістю вхідних патрубків для підключення сантехнічних приладів, діаметрами трубопроводів, температурою перекачується, об'ємом акумулює бака, ріжучими механізмами для подрібнення.

Безкоштовна консультація
044-599-30-90