Без перерви та вихідних

з 9-00 до 17-00

русский

   Насоси Pedrollo

   Корпорація Pedrollo заснована в Італії 1974 року досить швидко завоювала популярність у всьому світі і зараз входить в число лідерів з продажу побутових і промислових насосів з електродвигунами. За останніми даними технічних звітів компанія виробляє більше двох мільйонів виробів на рік.

Компанія Pedrollo випускає більше сотні найменувань насосів різного призначення. Щоб покупцеві було легше визначитися з вибором, ми розділили прелагается в нашому інтернет-магазині продукцію на кілька груп.

1. Самовсмоктуючі насоси.

2. Насоси для системи автополиву.

3. Насосні станції для міських і заміських будинків.

4. Глибинні насоси.

5. Насоси для колодязів.

6. Установки, що підвищують напір у системі водопостачання.

7. Насоси дренажні.

8. Насоси для відкачування фекалій. Коротко опишемо кожну з них.

Самовсмоктуючі насоси Pedrollo

   До цієї категорії насосів входять моделі серій JSWm, JCRm, JDWm. Вироби цієї групи не бояться попадання повітря в корпус насоса. У звичайних відцентрових насосах потрапляння повітря на робоче колесо викликає кавітацію. Це може привести до гідравлічних ударів, які зашкодять нагнітальний трубопровід, а також до виходу з ладу самого насоса. Щоб запобігти попаданню повітря в насос, доводиться повністю заповнювати водою всмоктуючий трубопровід.

   Корпуси насосів зазначених моделей виконані таким чином, що потрапляння повітря не викликає явища кавітації. Для запуску самовсмоктуючого насоса не потрібно заповнювати весь всмоктуючий трубопровід водою. Необхідно залити водою тільки сам насос. Після заповнення корпусу насоса водою, його відразу ж можна включати в роботу.

Насоси для системи автополиву Pedrollo

   Автоматизовані системи поливу присадибних ділянок позбавляють власників від клопоту по зволоження грунту вручну. Автоматична система поливу економить власнику земельної ділянки значну кількість часу, яке він зможе витратити на інші роботи.

   Компанія пропонує використовувати в системах автоматичного поливу насоси серії PLURIJET. Даний тип насосів також є самовсмоктувальним, не боїться попадання повітря в систему забору. Насоси багатоступінчасті, що дозволяє їм розвивати великий робочий напір. Деякі моделі здатні створити напір до 97 метрів. Велика продуктивність (до двохсот літрів в хвилину) забезпечує якісний полив земельної ділянки значної площі.

Насосні станції Pedrollo для міських і заміських будинків

   Насосні станції для міських і заміських будинків представлені моделями Hydrofresh. Станції автоматизовані, призначені для безперебійного постачання водою міських і дачних будівель, а також інших житлових і виробничих споруд. Насосні станції - досить складний пристрій. Вони складаються з власне насосного агрегату, накопичувального бака, в який закачується вода, системи автоматичного спостереження і регулювання робочих параметрів.

   Накопичувальний бак виконаний у вигляді металевої ємності, всередині якої розташована гнучка мембрана з нетоксичного харчової гуми. Вода надходить всередину гумового резервуара, тому з металевою обшивкою бака вода ніколи не стикається. У баку підтримується постійний тиск. При витрачанні води з бака, тиск в ньому падає і спрацьовує система автоматичного контролю, яка включає насос.

   Насосні станції прості в експлуатації і не вимагають постійного контролю за роботою. Вони автоматично підтримують заданий власником тиск в системі водопостачання.

Глибинні свердловинні насоси Pedrollo

   Глибинні насоси призначені для підйому води з свердловин. До даної групи належать моделі серій 4SRm, 6SR, 4BLOCK, 4SR. Крім чистої води можуть піднімати з ємностей хімічно неагресивні рідини. Можуть подавати в автоматичному режимі воду зі свердловин і колодязів, а також підтримувати необхідний робочий тиск в системі водопостачання, годяться для організації поливу земельних ділянок, для інших цілей.

   Так як піднімається з свердловин і колодязів вода містить механічні домішки, то глибинні насоси розраховані на підвищену стійкість механізму до абразивних включень. Однак максимальний вміст піску і інших механічних включень не повинно перевищувати 150 грамів на один кубічний метр води.

Насоси для колодязя Pedrollo

   Для забезпечення подачі води з колодязів застосовуються глибинні насоси. Це моделі NKm, TOP MULTI, UP. Вони обладнані поплавковою датчиком, який стежить за спустошенням колодязя. Автоматика підтримки постійного тиску в системі, яка контролює роботу заглибних насосів для колодязів, забезпечує заміського будинку водопостачання міського типу.

   Колодязні насоси мають багатолопатеву робочі колеса і забезпечують значні параметри номінального напору - до 105 метрів. Подача води 120 літрів в хвилину достатня, щоб не тільки підтримувати нормальне водопостачання для побутових потреб, а й рясно поливати присадибні ділянки.

Установки підвищення тиску Pedrollo

   Моделі серії Pedrollo COMBIPRESS - серйозні пристрої, призначені, в основному, для промислового застосування. Установка являє собою два насоси, встановлених на загальній фундаментній рамі. Вхідні і напірні трубопроводи насосів пов'язані між собою загальним колектором. Пристрій призначений для забору води з автономних ємностей, або з системи централізованого водопостачання. Служить для підвищення тиску води в системі водопостачання висотних будинків, або великої групи окремо розташованих будівель.

   Звичайна схема роботи установки підвищення тиску така: один насос знаходиться в роботі, другий - в резерві. Що знаходиться в резерві насос відключається від системи двома вентилями - на вході і на виході з насоса. Резервний насос потрібен для того, щоб мати можливість робити профілактичний огляд або ремонтувати один з насосів, не зупиняючи роботу установки. У випадках пікового навантаження два насоси можуть включатися в роботу одночасно.

   Система автоматики стежить за роботою пристрою і, в разі виходу з ладу одного з насосів, включає в роботу резервний. Для попередження аварійних ситуацій у разі різкого підвищення тиску, передбачені запобіжні клапани. Коли тиск в системі водопостачання перевищує допустиме значення, через запобіжні клапани скидається зайвий обсяг води.

Насоси дренажні Pedrollo

   Дренажні насоси служать для відкачування стічних і забруднених вод з ям і приямків. Їх використання забезпечує приміщенню постійну вологість.

   Своєчасна відкачка захистить приміщення від появи грибка, збереже речі, які знаходяться у вологому приміщенні, від передчасного псування. Застосування дренажних насосів на промисловому виробництві охоронить електричні двигуни, зварювальні апарати та інше електрообладнання від можливих аварій. Дренаж виробничих приміщень створить комфортні умови роботи для технічного персоналу.

   Дренажні насоси представлені моделями ТОР, ТОР-GM, TOP floor, RX, D. В залежності від моделі, можуть відкачувати забруднену воду і хімічно неактивні рідини. Дренажні насоси не повинні мати великий напір, так як вони піднімають воду на невелику висоту, а ось продуктивність повинна бути достатньою, щоб ефективно відкачувати значні обсяги води. При напорі до 27 метрів насоси розвивають подачу до 400 літрів в хвилину.

Фекальні насоси Pedrollo

   Для спорожнення вигрібних ям призначені фекальні насоси. Для контролю за спустошенням колодязів пристрої обладнані датчиками (поплавками), які стежать за рівнем фекалій. Насоси прості в експлуатації, не вимагають постійного спостереження за роботою.

   Компанія Pedrollo випускає досить багато типів фекальних насосів. Основними є моделі MCm, MC, BCm, Zxm. Корпуси насосів виготовлені з нержавіючої сталі або високоякісного чавуну. Вони стійкі до корозії, мають велику продуктивність - до 800 літрів в хвилину. Деякі моделі фекальних насосів забезпечені ріжучим механізмом для подрібнення механічних включень.

   Сподіваємося, що короткий огляд насосів компанії Pedrollo, зроблений нами, допоможе Вам вибрати необхідне обладнання. Турбота про клієнтів - важлива частина нашої роботи.

 

Безкоштовна консультація
044-599-30-90