Без перерви та вихідних

з 9-00 до 17-00

русский
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 3AM
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 3AM
29233
Сплата частинами
Миттєва розстрочка
10 112 грн
БрендPedrollo
МодельJSWm 3AM
Артикул29233

Насос відцентровий Pedrollo JSWm 3AM

Як відрізнити підробку Pedrollo (Педролло) від оригіналу читайте ТУТ

   Модель JSWm 3AM - новинка від фірми “Педролло”. Насос призначений для транспортування чистої води. Також може перекачувати інші хімічно неагресивні рідини. Не перекачує рідини з великим вмістом абразивних включень - піску і інших. Конструкція насоса допускає вміст у воді невеликої кількості повітря. При попаданні повітря робота пристрою не погіршується.

   Належить до класу самоусмоктувальних насосів. При запуску не потрібно заповнювати всмоктуючий трубопровід рідиною. Герметичний корпус виконаний з сірого чавуну. Насосне колесо виготовлено з міцного полімеру. За механічним характеристикам полімерний ротор не поступається металевому.

   Насос працює у великому діапазоні навантажень. Його годинна продуктивність коливається в межах від 600 до 7200 літрів. Створюваний напір знаходиться в діапазоні від 10 до 74 метрів. Потужність електромотора невелика - 2.2 кВт. При використанні насоса для підйому води з підземних резервуарів (колодязів), збільшується навантаження на подолання різниці рівнів. При цьому трохи збільшується витрата електроенергії, але все одно насос працює дуже економно.

   Насос виконаний в традиційному фірмовому стилі Pedrollo і пофарбований в ексклюзивний відтінок синього кольору. Такий відтінок є винятковою особливістю насосів “Педролло” і допомагає безпомилково відрізнити оригінальний виріб від підробки.

   Конструкція насоса досить проста. Він надійний в експлуатації і може застосовуватися як в приватних житлових будинках для забезпечення питною водою та водою для поливу, так і на дачних ділянках.

Переваги насоса Pedrollo JSWm 3AM

1. Простота пристрою. Для того, щоб експлуатувати насос, необхідно просто уважно ознайомитися з інструкцією.

2. Покращені робочі характеристики. Насос працює у великому діапазоні навантажень.

3. Знижений рівень вібрації і шуму. При правильному монтажі насоса вібрація і додатковий шум не виникають.

4. Незначні габаритні розміри і вага. Може бути змонтований в невеликому приміщенні.

5. Економна робота електромотора. Менше кількість електричної енергії витрачається на перекачування більшого об'єму рідини.

6. Робочий ротор виконаний з довговічного полімерного матеріалу.

7. Оригінальний фірмовий дизайн Pedrollo.

 Робочі характеристики і технічні дані насоса Pedrollo JSWm 3AM

Безкоштовна консультація
044-599-30-90